loader

AB SAYEM TOX

AB Sayem Tox; etkin oranlarda canlı maya, toksin bağlayıcı içeriğiyle hayvanlarınızın rumen fonksiyonlarını düzenlemeye yardımcı olan katkı ürünüdür.

NEDEN AB Sayem Tox ?

Maya ve maya hücre duvarı bileşenleri içerdiğinden,

Bağışıklık sistemini güçlendirdiğinden,

Yem geçişlerinde veya TMR değişimlerinde oluşabilecek olumsuzlukları engellediğinden,                       

Doğal ve özel olarak seçilen bir canlı maya içererek rumen fonksiyonlarını arttırdığından,

Yem ham maddelerinde ve yemlerde var olan mikotoksinler, hayvanların sağlığına zarar vermesin, üretim ve verim kaybına yol açmasın diye  AB Sayem Tox !


AB Sayem Tox'un Doğru Kullanımı

 Büyükbaş hayvanlarda TMR 'ye hayvan başı günlük 10 gr eklenerek kullanımı tavsiye edilir. Karışım yeteneğinin yüksek oluşundan dolayı TMR'de rahatlıkla kullanılabilen bir üründür.
AB SAYEM TOX - Sayem Katkı Ürünleri
Yem Katkı Ürünleri, Vitamin ve Mineral Premiksleri, Yem Katkı Ürünleri İş İlanları
yemden yararlanma,iştah açıcı,verim arttırıcı,karkas randımanı arttırıcı,fosfor calsiyum dengesi,bağışıklı sistemi,doğum felci,ineklerde ayak problemi,sağmallarda ayak problemi,danalarda ayak problemi,besilerde ayak problemi,buzağılarda ölü doğum,kör buzağı,ineklerde kızgınlık,ineklerde ötürme,ineklerde boğasaklama,boğasak,boğaya gelme,süt humması,yemden yeme geçiş,buzağı ishali,buzağı ötürmesi,işkembe suyu,toprak yeme,duvar yalama,demir yalama,yün yeme,sıcaklık stresi,tüy parlaklaştırma,kıl parlaklaştırma,sidik zoru,süt yağını arttırma,düşük süt yağı,küflenmiş silaj,küflenmiş saman,küflenmiş pancar posası,şekerli su,serum,pekmez,vitamin,mineral,premiks,yem katkı,vitamin ve mineral